258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztal

560. Asztal

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült

75*122*74 cm