258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tányér

475. Tányér

Herend, 1855, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "Herend" jel, No. 18. szám, 1855 évszám, kis sérüléssel

d: 22 cm