258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Színésznő portréja

473. Színésznő portréja

Bécs, 1849, Lorenz Zeiser (működött 1844-1864 között Bécsben), festett porcelán, j.h.o.: méhkasos jellel, "Zeiser 49" felirattal és német nyelvű felirattal, j.j.l.: Zeiser 49, keret sérült

20*17,5 cm