258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Játékasztal

584. Játékasztal

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, asztallapja többszörösen nyitható, tetején posztó rátéttel, két fiókkal, kis sérüléssel

110*71 cm