584. Játékasztal
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, asztallapja többszörösen nyitható, tetején posztó rátéttel, két fiókkal, kis sérüléssel
110*71 cm