258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Vitrinpár

580. Vitrinpár

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal

166*82*47 cm