258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Pénzváltó asztal

558. Pénzváltó asztal

magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, 2 fiókkal, tetején profilált márványlappal, sérült

80*74,5*57,5 cm