191. Keretóra
osztrák, 1830 körül, jelzett: Martin Staff in Freudenthal, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, inga és hátlap hiányzik, szerkezet hiányos, javításra szorul
50*42 cm