253. Varia aukció > Halászkunyhónál

253. Varia aukció [ARCHÍV]

81. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Halászkunyhónál

olaj, fa

19,5*33 cm

j.b.l.: Pörge Gergely