263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balatonfelvidéki táj, 1930-as évek

1948. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)

Balatonfelvidéki táj, 1930-as évek

olaj, vászon

51*40,5 cm

j.n., ho.: Ács Erzsébet éltanárnő portréja, 1940-es évek

Proveniencia: A művész hagyatékából