1948. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)
Balatonfelvidéki táj, 1930-as évek
olaj, vászon
51*40,5 cm
j.n., ho.: Ács Erzsébet éltanárnő portréja, 1940-es évek
Proveniencia: A művész hagyatékából