263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Lány csíkos nyakkendővel

1827. Antal József (Devecser, 1887 - 1963)

Lány csíkos nyakkendővel

olaj, vászon

80*58,5 cm

j.j.l.: Antal József

keret nélkül