263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Csendélet virágokkal, 1928

1828. Antal József (Devecser, 1887 - 1963)

Csendélet virágokkal, 1928

olaj, vászon

60*60 cm

j.j.l.: Antal József; ho.: töredékes kiállítási cédula és nürnbergi kiállítási pecsét 1920

Kiállítva: Der Ausstellung Neuzeitlicher Ungarischer Kunst, Nürnberg, Norishalle, 1929. február 23. - április 14. (kat. 70.)