263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Varrogató

1623. Stróbl Zsófia (Krakkó, 1860 - Budapest, 1941)

Varrogató

olaj, fa

27,5*19,5 cm

j.b.l.: Strobl Zs.