1634. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
Somogytúri templom
olaj, vászon
92*73 cm
j.j.l.: Kunffy
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 128.)