1745. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)
Fürdőzők, 1926
olaj, vászon
110*90 cm
j.j.l.: K. E. (ligatúrás); ho.: 1926 X. 5. 6. 7. 8. XI. 5. 6.
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (107. kép), Feltehetően kiállítva: Kelemen Emil festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1943. október 30 - november 10. és Kelemen Emil festő kiállítása, Budapest, volt Ernst Múzeum, 1948. március 13-29. (kat. 29.)