263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tátrai táj

1679. Szlovák festő, 20. sz. közepe

Tátrai táj

olaj, karton

44,5*34 cm

j.j.l.: olvashatatlan; ho.: szlovák nyelvű felirat