263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balatoni kilátás

1678. Zempléni M. Viktor (Sátoraljaújhely, 1894 - ?)

Balatoni kilátás

olaj, vászon

45*58,5 cm

j.j.l.: Zempléni M. V.

keret nélkül