1658. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)
Balatoni strandélet, 1932
olaj, vászon
83*65 cm
j.b.l.: Schossberger K. 1932
Feltehetően kiállítva: Czóbel Béla és Schossberger Klára festőművészek gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1933. április 30.-május 10. (kat. 7.), Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (145. kép)