263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balatoni strandélet, 1932

1658. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Balatoni strandélet, 1932

olaj, vászon

83*65 cm

j.b.l.: Schossberger K. 1932

Feltehetően kiállítva: Czóbel Béla és Schossberger Klára festőművészek gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1933. április 30.-május 10. (kat. 7.), Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (145. kép)