1776. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)
Virágcsendélet
olaj, vászon
67,5*48,5 cm
j.j.l.: Szilágyi
Kiállítva és reprodukálva: Szilágyi István, Gyula, szerk. Durkó Károly, 2006.