263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Fiú az ablaknál (vonatablaknál), 1916

1749. Czóbel Béla (Budapest, 1883 - Budapest, 1976)

Fiú az ablaknál (vonatablaknál), 1916

olaj, vászon

50,5*44,5 cm

j.b.f.: Czóbel 16 (töredékes)