263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Városrészlet, 1937

1766. Ferkai Jenő (Budapest, 1877 - Budapest, 1963)

Városrészlet, 1937

olaj, vászon

54*61 cm

j.j.l.: 19 FJ. 37

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (67. kép)