1654. Ónodi Béla (Budapest, 1900 - Szentendre, 1991)
"Piroskendős lány", 1954
olaj, vászon
80*68 cm
j.b.l.: Ónodi B.
sérült, Feltehetően kiállítva: Ónodi Béla kiállítása, Szentendre, Ferenczy Károly Múzeum, 1958. szeptember 20. - október 19. (kat.sz.n. Piroskendős lány, 1954)