263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "A kék váza"

1913. Cezanne, Paul (1839 - 1906) után, 20. sz. második fele

"A kék váza"

olaj, vászon

64*47 cm

Cézanne műve a párizsi Musee d'Orsay-ban található