263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pipacsos csendélet

1959. Tóth László (Budapest, 1869 - Frankfurt, 1895)

Pipacsos csendélet

olaj, farost

80,5*50 cm

j.j.l.: Tóth