321. Magyar festő, 20. sz. eleje
Külvárosi részlet, 1933
olaj, vászon
60*73 cm
j.j.l.: Bornemisza Géza 1933; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula, Kiállítva: Képzőművészek Új Társasága (KÚT) kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1936. február 23-március 8., kat. sz. 21., Sírkőraktár, Reprodukálva: KÚT kiállítási katalógus, Bp., 1936. o.n.