261. 19. századi és modern festmények > Tihanyi mandulás, 1975

463. Szalatnyai József (Eperjes, 1915 - Budapest, 1994)

Tihanyi mandulás, 1975

tus, papír

130*200 mm

j.b.l.: Szalatnyai; j.l.: ajándékozási felirattal