261. 19. századi és modern festmények > Szerelmespár, 1947

569. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Szerelmespár, 1947

lavírozott tus, papír

235*305 mm

j.j.l.: Gyenes Gitta