261. 19. századi és modern festmények > "Valamit visz a víz?" II., 2000

519. Birkás István (Kunmadaras, 1947 - )

"Valamit visz a víz?" II., 2000

60*37,5 cm

j.k.l.: BI 2000. 03. 28.; ho. autográf felirat

olaj, farost, fa