261. 19. századi és modern festmények > "Négy nap Temesváron", 2011

520. Birkás István (Kunmadaras, 1947 - )

"Négy nap Temesváron", 2011

50*40 cm

j.b.f.: BI.; ho. autográf felirat

fa, homok, akvarell, textil