261. 19. századi és modern festmények > Virágcsendélet

389. Ridovics László (Szombathely, 1925 - Budapest, 2018)

Virágcsendélet

olaj, farost

60*80 cm

j.j.f.: Ridovics L.

kis sérülésekkel