261. 19. századi és modern festmények > Szobabelső, 1977

394. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

Szobabelső, 1977

80*60 cm

j.j.l.: Miháltz Pál 1977

olaj, tojástempera, farost