261. 19. századi és modern festmények > "Cot d Azure"

404. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

"Cot d Azure"

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Schéner; ho.: autográf felirat