244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kitűző

1268. Kitűző

osztrák (?), 19. sz. közepe, 22 k finomságú antik arany, tűje későbbi pótlás 14 k aranyból, domborított, finoman cizellált vésettel, 10 db smaragddal és fehér vonalzománccal díszítve, jelzet nélkül, sérülésekkel, eredeti doboz 1848-as datálással, gyűrű hiányzik

10 g; 4,5*5,2 cm