1241. Memento Mori óra
19. sz. első fele, tűzaranyozott sárgaréz, j.n., koponya formájú tok, állkapocs zsanéros nyitódással, kulcsos óraszerkezettel, római számos zománcozott számlappal, működik, kulcsa későbbi pótlás
3*4*3,2 cm