1262. Karperec
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Carl Mayr mesterjegy, karmos foglalatban 3 db hollandi és félhollandi csiszolású gyémánt, nyelves záródással
10,7 g
kis horpadásokkal, biztonsági lánc hiánnyal, (Neuwirth 1977 II. 60.)