1223. Osztriga szervírozó tálka
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, két golyó lábon támaszkodó fésűkagyló tálka, koronás Ferencz József monogrammal, zsinórdíszes peremmel
67 g; 7,5*8,2*1,5 cm