244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1186. Gyertyatartó pár

Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, széles, hat gerezdes talpak, baluszteres szárakkal

560 g; m: 28 cm