1011. Díszkancsó
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: máz alatti TJM és masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jelzet, formaszám: 1153
m: 28 cm