1150. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schleifer Antal és 1 db-on "FL" mesterjegy, fűszertartókban "BS" mester jelzet, angol vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengékkel
Ntto.: 5972 g
kitűnő állapotban, eredeti dobozában és 1942-es eredeti számlával a Scheifer Ezüstáru-gyárból, össz.: 135 db