1323. Páva bross
olasz, 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, ezüsttel lemezelve, *393 készítőjel, teljes felületén drágakövekkel: 3 db rubinnal, 3 db smaragddal és 5 db zafírral, továbbá 84 db gyémánt splitterrel díszítve, kettős tű mozdony zárral, kis sérüléssel
31,9 g; h: 9,8 cm