932. Asztali óra
Bécs, 19. sz. eleje, gilosált zománc díszítésű fém tok, festett porcelán betétekkel, rózsás ezüst rátét díszítéssel, római számos, percbeosztásos zománcozott számlappal spindlijáratos, óraszerkezet jelzett: "Christian Holzmann in Wienn", tetején lévő tálkában zománcfestett női portré sérült
m: 22,3 cm