247. Online varia aukció > Virrasztó idő

22. Drégely László (Pécs, 1932- Budapest, 1990)

Virrasztó idő

olaj, fémlemez

28,5*24,5 cm

j.b.l.: Drégely, hátul ajánlás: "Lőrincz Tamás barátomnak, 1983"