22. Drégely László (Pécs, 1932- Budapest, 1990)
Virrasztó idő
olaj, fémlemez
28,5*24,5 cm
j.b.l.: Drégely, hátul ajánlás: "Lőrincz Tamás barátomnak, 1983"