247. Online varia aukció > "Téli vásár", 1958

21. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

"Téli vásár", 1958

olaj, farost

44,5*60 cm

j.b.l.: Kurucz 958