264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falurészlet templomba menőkkel

945. Csabai - Wágner József (Mezőberény, 1888 - Mezőtúr, 1967)

Falurészlet templomba menőkkel

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Wágner