264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Francia városrészlet katedrálissal

1267. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Francia városrészlet katedrálissal

színezett rézkarc, papír

190*270 mm

j.j.l.: töredékes

keret nélkül