978. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)
"Kék kalárisos nő", 1930 körül
olaj, vászon
61*50,5 cm
j.j.l.: Lilly Gombos Paris
Kiállítva: Nemzeti Szalon LXXVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. szeptember-október (kat. 73., Kék kalárisos nő)