264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Kék kalárisos nő", 1930 körül

978. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

"Kék kalárisos nő", 1930 körül

olaj, vászon

61*50,5 cm

j.j.l.: Lilly Gombos Paris

Kiállítva: Nemzeti Szalon LXXVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. szeptember-október (kat. 73., Kék kalárisos nő)