264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Piros tetős házak

1105. Spáczay Aranka jelzéssel, 20. sz. második fele

Piros tetős házak

olaj, vászon

91*80 cm

j.n., ho. felirat

keret nélkül