1043. Gulyás Sándor (Büdszentmihály, 1889 - 1974)
Virágzó gyümölcsfák
olaj, karton
96*68,5 cm
j.j.l.: Gulyás
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 79. kép