264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Cinkotai strand"

1097. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)

"Cinkotai strand"

olaj, vászon

65*95 cm

j.j.l.: Rózsahegyi Jenő 1958 VII; ho.: ajándékozási felirat

keret nélkül