264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Férfi körzővel

1026. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Férfi körzővel

olaj, vászon

66*54,5 cm

j.h.o.: Basch Edit